O mnie

Magdalena Stasz Msc (Master of Science)
Hipnoterapeuta, psycholog

Urodziłam się w Polsce, wychowywałam się na Węgrzech, a później mieszkałam 19 lat w Holandii.  Jestem pół Polką, pół Węgierką.

Od  1995 roku prowadzę własny gabinet hipnoterapii, pomagając Polakom, Węgrom, Holendrom i Belgom.  Od lipca 2011 roku mieszkam i pracuję w Polsce.

Podczas trzyletnich studiów hipnoterapii uczyłam się od najlepszych holenderskich i amerykańskich ekspertów.  Psychologię studiowałam najpierw na Uniwersytecie Jagiellońskim, a później na jednym z czołowych uniwersytetów Holandii. Podczas mojej edukacji  poznałam wiele metod i podejść, z których korzystam w swojej pracy, jak psychoanaliza, Voice Dialogue,  Inner Child Work,  EMDR, EFT, NLP, regressing bez hipnozy itd. W Polsce uczestniczyłam w dodatkowych szkoleniach Wernera Meinholda, Johna Rydera oraz  innych wybitnych terapeutów.

Jestem członkiem Towarzystwa Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą. W Holandii pzez wiele lat byłam członkiem Niderlandzkiego Stowarzyszenia Hipnoterapeutów (NBVH).

Terapię prowadzę również w języku niderladzkim i węgierskim. Mam wiele zainteresowań i również kwalifikacje tłumacza, lektora i przewodnika.  W wolnym czasie lubię czytać, przebywać w przyrodzie i oprowadzać turystów po Krakowie.

Umów się
Na sesję
Hipnoterapia Powrót na górę
Hipnoterapia